Державна служба
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Липень » 27 » Порядок застосування і оскарження дисциплінарних стягнень встановлено в даний час нормами трудового права
Порядок застосування і оскарження дисциплінарних стягнень встановлено в даний час нормами трудового права
11:19

При цьому відповідальність за виконання державним службовцем неправомірного наказу (розпорядження) несе підтвердив його керівник. Виняток у таких ситуаціях становлять ті накази (розпорядження), виконання яких тягне за собою порушення адміністративного або кримінального законодавства.

Порядок застосування і оскарження дисциплінарних стягнень встановлено в даний час нормами трудового права. Стягнення накладаються протягом одного місяця з дня виявлення проступку, тобто з дня, коли про це стало відомо керівнику яка його державного службовця. Але пізніше шести місяців дисциплінарні стягнення не накладаються. Дисциплінарні стягнення оголошуються наказом (розпорядженням) керівника. Відомості про них, крім звільнення з державної служби за порушення трудової дисципліни, до трудової книжки не записуються. Ці стягнення знімаються автоматично, якщо протягом року державний службовець не буде піддано новому стягненню, або достроково за рішенням керівника або суду.

Підставою адміністративної відповідальності є адміністративний проступок. Адміністративний проступок - це посягає на державний або громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління, протиправне, винна (умисна або необережна) дія або бездіяльність, за яке законодавством передбачена адміністративна відповідальність. До адміністративної відповідальності притягаються державні службовці, найчастіше посадові особи, за порушення поставлений їм в обов'язок загальнообов'язкових правил, передбачених Кодексом про адміністративні правопорушення РРФСР та іншими актами (наприклад, Митним кодексом РФ), що містять адміністративні санкції. Тому підставою адміністративної відповідальності державних службовців виступає діяння, яке, власне, і розцінюється як адміністративний, і як дисциплінарний проступок.

Характерною особливістю адміністративної відповідальності є те, що вона настає за вчинення адміністративного правопорушення, що має ступінь суспільної небезпеки більшу, ніж дисциплінарний проступок, але меншу, ніж кримінальний злочин. Державні службовці, які вчинили адміністративне правопорушення, несуть відповідальність перед державою в особі повноважного адміністративного органу або компетентного особи, яка має відповідні повноваження щодо застосування заходів адміністративного стягнення. Всі державні службовці як громадяни Росії несуть адміністративну відповідальність на загальних підставах. До посадових осіб державної служби, що знаходиться при виконанні своїх обов'язків, застосовуються тільки два види адміністративних стягнень: попередження і штраф.

Кримінальна відповідальність настає за вчинення злочинів.

Переглядів: 956 | Додав: nazazaha12 | Теги: Порядок, підтвердили, Виконання | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz