Державна служба
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Серпень » 7 » Модернізація державного управління та підвищення ефективності державно
Модернізація державного управління та підвищення ефективності державно
11:20

Таким чином, управління персоналом держслужби як функція кадрової політики грунтується не тільки на загальнормативний, а й на організаційно-технологічних принципах системності і цілісності, централізації та децентралізації, ієрархічності і субординації, координації, раціональної організації, мінімальної витратність, правової типовості (процесуальної регламентації), стабільності і наступності кадрового складу держорганів.

Модернізація державного управління та підвищення ефективності державно-службової діяльності багато в чому залежать від вирішення загальнодержавних завдань в загальнополітичному та соціально-економічному плані, від правового регулювання в процесі вдосконалення загального та спеціального законодавства, а також від управління державною службою Російської Федерації.

У чому полягають кадрово-політичні та організаційно-правові заходи, що проводяться в системі держслужби Російської Федерації.

БахрахД.Н., Хазанов С.Д. Державна адміністрація, її органи та службовці: Анатомія державної адміністрації. - Єкатеринбург, 1999. Манохін В.М. Служба і службовець Російської Федерації: правове регулювання. -М., 1997.

Коли суспільство позбавлене самодіяльності, то воно стає нездатним до пристрою своїх справ і навіть мало-помалу втрачає уявлення про батьківщині.

Давнину найбагатшими країнами були ті, природа яких була найбільш багата, тепер найбагатші країни ті, в яких людина найбільш діяльний.

Місцеве самоврядування: Як поняття місцеве самоврядування відображає різноманітне суспільне явище, яке виникає в соціальній організації під впливом цілого комплексу історичних, географічних, політичних, економічних, національних та інших особливостей. Для існування місцевого самоврядування потрібні певні умови: спільність місцевих інтересів і усвідомлення необхідності їх узгодження з регіональними і загальнодержавними при чіткому розмежуванні власності, компетенції та повноважень між органами державної влади та місцевого самоврядування; наявність достатньої інфраструктури, фінансово-економічні можливості та інші ресурси території, що дозволяють що проживає на ній населенню власними силами вирішувати місцеві проблеми; діяльнісна ініціатива і бажання громадян самостійно і відповідально займатися справами управління. Суть місцевого самоврядування в тому, що вони покликані вирішувати проблеми населення, об'єднаного загальними умовами проживання.

Традиції місцевого самоврядування старше самої держави і, значить, державного управління.

Переглядів: 1302 | Додав: nazazaha12 | Теги: Підвищення, Службовці, Політичні | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz